Google Adwords Reklamları

Google Adwords Nedir?

Adwords, Google’a ait olan ve ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Her gün Google’da yapılan, milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlayan Adwords, marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google’da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajı sunar.

4M Yazılım olarak amacımız, danışanlarımız olan firmaların tanıtımını, en az maliyetle ama en etkili şekilde yapmaktır. Firmaların kurumsal kimliklerinin oluşturulması ve logo olarak sembolize edilmesi de çalışmalarımız arasındadır. Ayrıca, firmaların kendilerine has özellikleri dikkate alınarak, web tasarımlarının yapılması, e ticaret çalışmaları, kurumsal kimlik hizmetleri, sosyal medya hesaplarının yönetimi, adwords reklam hizmeti ile kurumsal seo hizmeti olarak çalışmalarımız sunulmaktadır.

Google Adwords Reklamları
PARANIZ BOŞA HARCANMAZ
Google Adwords reklamları ile sadece sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için ödeme yaparsınız.
DOĞRU HEDEF, DOĞRU ZAMAN
İşletmenizin reklamlarını, doğru hedef kitleye en uygun zamanda reklamınızı gösterirsiniz.
LOKASYONA ÖZEL REKLAM
İşletmenizin yakınında bulunan veya sadece hizmet verdiğiniz bölgeye reklam verebilirsiniz.
ESNEK BÜTÇELENDİRME
İsterseniz aylık 1.500 TL, isterseniz 15.000 TL bütçelendirme yapabilirsiniz.

Reklamlar, firmaların kendilerini tanıtmaları, hedefledikleri potansiyel müşterilerine ulaşmaları için son derece önemlidir. Ürünleriniz son derece kaliteli ya da uygun fiyatlı olabilir. Ancak, sağlıklı şekilde tanıtımının yapılmaması, ürün satışlarınızı olumsuz olmasına neden olur. Tanınmazsınız.

Google reklam ver

Adwords reklam hizmeti çalışmalarımızla, en az maliyetle, en donanımlı reklamı elde edebilirsiniz. Reklam tasarımlarında dikkate alınması gereken kriterler bulunmaktadır. Uzman firmamızdan en detaylı ve tamamen firmanıza özel çalışmaları bulacaksınız. İnteraktif şekilde, her danışan firmamıza özel şekilde hizmetlerimiz, donanımlı paketler halinde hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Reklam tasarımı yaparken, öncelikle firmanın net, vurucu şekilde açıklanması önemlidir. Bu özel bir uzmanlık alanıdır. Reklamcılık konusunda son derece uzman ve yetenekli isimlerle çalıştığımızı belirtelim. Ayrıca, kullanıcıları, yani firmanın ürünlerini ulaştırmak istediği hedef kitleye ulaşacak özellikleri taşıması lazımdır. Bu özellikleri içeren bir adwords reklam hizmeti, çok kısa sürede ilgi çeker, hedef kitleye de ulaşır.

Firmamızdan fiyat teklifi almak için, sitemizin ilgili bölümünden ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönecek, istediğiniz hizmet için paket fiyatlarımızı sunacağız. İletişim kısmında firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı ya da görüşlerinizi almaya hazırız. Donanımlı bir web sitesi ile müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ürün satışlarınızı yapabilirsiniz. E ticaret çalışmalarımız ile ürünlerinizi hem sağlıklı, hem güvenli olarak tanıtabilir, hem de satışlarınızı çok sağlıklı olarak yapabilirsiniz. Kurumsal kimlik hizmetimizle, itibarını sağlamlaştıracak logonuz hazır olacak ve ürünlere dökülecek. Adwords reklam hizmeti ile mükemmel etkilere sahip bir reklam tanıtımı yapacaksınız. Günümüzün yaygın uygulaması olan, sosyal medya yönetimi ile sosyal medya hesaplarından maksimum verim almanızı da sağlayacağız. Disiplinli ve inter aktif çalışmalarımızdan firmanız mükemmel geri dönüşler alacaktır.

Google Adwords Blog

Google Adwords Reklamlarını daha iyi anlayabilmeniz için, uzmanlarımız tarafında sürekli bilgilerini paylaşılıyor.

Sonuç bulunamadı