Hakkımızda

Firmamız Hakkında Bilgi Ediniz

4M Yazılım olarak, yazılım çalışmaları ve digital platform uygulamalarında, en iyisini sunmak için sizlerleyiz.

Her danışana özel, özelliklere ve isteklere, hayallere uygun şekilde tasarımlarımızla sizlerleyiz. Firmamızın başarısında en önemli pay elbette tasarım ekibimizdir. Eğitim özellikleri son derece yüksek, yaratıcı, yetenekli ve gerçekten deneyimli personelimizden gurur duymaktayız.

Çalışmalarımız konusunda özetleme yapılacak olursa, yazılım hizmetlerimiz, grafik çalışmaları, kurumsal danışmanlık, dijital pazarlama alanında en doğru çalışmalara imza atmaktayız.

Web Tasarım

Web tasarımlarında, kesinlikle dikkate aldığımız kriterlerin başında web sitesinde müşterilerin etkileşimin sağlanması gelmektedir.

E-Ticaret Hizmeti

E ticaret hizmetlerimizde de sizlere en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz. Bu konuda detaylı çalışmalarımıza ve iş disiplinimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik oluşturulması, firmalar için gerçekten çok önemlidir. Firma logosunun oluşturulması, profesyonellik isteyen, etkili bir uygulamadır.

Kurumsal Seo Hizmeti

Kurumsal seo hizmeti, %100 profesyonellik ile sunduğumuz hizmetler arasındadır.
7/24 Hızlı Destek
Görüşleriniz, talepleriniz ve sorularınız için kesintisiz olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyone Ekip
Ülkemizin her yerinden danışmanlık için talep ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Hızlı Performans
Yaratıcı düşünce ve sürekli şekilde kendini yenileme firmamız için çok önemlidir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimize, en kısa sürede en etkili dijital çözümü sunmaktır. Websitesi, SEO çalışmaları, E-ticaret paketleri, kurumsal tasarımlar ve daha bir çoğu, dijital dünyaya açılan kapınız, 4M Yazılım !

Müşteri Yorumlarımız

Web sitemizde emeğe geçen herkese teşekkür eder , bundan sonraki site yapımlarında tekrardan görüşmek üzere başarılarınızın devamını dilerim.
Mehmet Göktaş
Mehmet Göktaş
Ahşap Oyuncak
4M Yazılım bizlere vermiş olduğunuz hızlı hizmetten dolayı çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Gülşah Ergin
Gülşah Ergin
Startech
Piyasada birçok web sayfası yapan çok firma mevcuttur. Ama önemli olan sonrasıdır. 4M Yazılım her yönüyle profesyonel bir şirket. Başarılarınızın devamını dilerim.
Ömer Kaya
Ömer Kaya
Arduino Projeler

Yaratıcı düşünce ve sürekli şekilde kendini yenileme firmamız için çok önemlidir. Bu noktada, yenilikleri en hızlı ve en doğru şekilde takip eden firmayız. 4M yazılık olarak hizmetlerimiz, web tasarım çalışmalarımız, e ticaret hizmetlerimiz, kurumsal kimlik çalışmalarımız, sosyal medya yönetimi, adwords reklam hizmeti, kurumsal seo hizmeti olarak sıralanabilir. Web tasarım alanında, parmakla gösterilen bir firmayız. Web sitesi çalışmalarımızla, sizlere hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanın mükemmel yolunu sunmaktayız. Bu noktada, birtakım kriterlerimizin olduğunu ekleyelim. Öncelikle, danışan her firmamıza ait paket hazırlamaktayız. Her firmanın kendi özelliklerine uygun tasarım ve çalışma detayları belirlemekteyiz.

Web tasarımlarında, kesinlikle dikkate aldığımız kriterlerin başında web sitesinde müşterilerin etkileşimin sağlanması gelmektedir. Tasarlanacak web sitesi ile müşterilere en doğru şekilde ulaşılması, müşterilerin zorlanmadan firma sitesine ulaşması, ürünlerin ve firmanın özelliklerinin doğru şekilde anlaşılması, marka ve ürün tanıtımlarının en sağlıklı şekilde yapılması dikkate alınmaktadır. Bu her ürün, her marka için değişmektedir. Müşterilerin markaya, firmaya pozitif şekilde bakmaları için web sitesinin çarpıcı, dikkat çeken özelliklerde olması gerekir. Uzman kadromuz elinde, çalışmalarımız gerçekten etkileyici tasarımlarla düzenlenmektedir. Siteye giren müşterilerin, adresten etkilenmesi, gözlerinin okşanması, ürünleri sağlıklı ve net şekilde incelemeleri önemlidir. Bu sayede, kurumsal kimlik imajı da olumlu olacaktır. Çalışmalarımızda, donanımlı altyapı ve mobil uyumluluk özelliklerinin de mükemmel olduğunu belirtelim.

E ticaret hizmetlerimizde de sizlere en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz. Bu konuda detaylı çalışmalarımıza ve iş disiplinimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sizin için hazırlayacağımız e ticaret sistemi sayesinde, her zaman ve her yerden işlerinizi yönetmeniz mümkün olacaktır. E ticaret uygulaması sayesinde, artık çok daha az maliyetle, çok daha az zaman ve emek harcayarak, yüksek kar oranlarına, yüksek satışlara ulaşmak mümkündür. Müşterilerinizin ürünleri incelemesi, alışveriş ve siparişlerin yapılması ve sipariş takibi, indirimlerin ve kampanyaların uygulanması gibi detayları kontrol edebilirsiniz.

E ticaret paketlerimiz bu alanda en doğru detayları içermektedir. Paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Buna göre, içeriklerine göre silver, gold ve platin paketlerimizden seçim yapabilirsiniz. Paketlerimizde, sunucu yönetimi, mobil uyumlu da olacak şekilde özel konseptli temalar, çeşitli kapasitelerde içerik düzenlemeleri, ürün, marka ve kategori yönetimi, ürünlerinin satış adetlerinin minimum ve maksimum olarak düzenlenmesi, ürünler için dosya ile video eklenmesi, zoom ile ürünlerin büyütülmesi özelliği, ürün yorumlama imkanı, fiyat ile stok alarmı, indirimlerin ve kampanyaların belirtilme özelliği, banner slide özelliği, seo özelliği, ek seçenek, varyant yönetimi, varyantların fiyatlandırılması , yönetici yetkilendirme, üyeler için indirim sistemi, ürünlerin karşılaştırma özelliği paketlerimiz içindedir. Toplu şekilde e posta gönderimi, sipariş takip e posta sistemi, müşteri grupları için özel indirim uygulamaları, blog ve içeriklerin yönetimi, ürün yorumlaması ve ürün oylaması özelliği paketlerimiz arasındadır.

Kargo sipariş takip modülü sistemi, profesyonel seo sistemi, dil modülü, sms sistemlerinin eklenmesi, akıllı filtre ve ürün seçenekleri özellikleri, ödeme sistemlerinin eklenmesi için altyapı oluşturulması, site haritası gibi, birbirinden özel düzenlemelerin paketlerimiz içinde bulunduğunu ekleyelim. Size sunduğumuz e ticaret paketleri içerikleri ile firmanızın bir değil, birkaç adım öne geçtiğini göreceksiniz. Müşterileriniz, sitenizi ziyaret ederek, ürünleri detaylı olarak inceleyebilecekler. Görüntüleri farklı açılardan net olarak görebilecekler. Çeşitli ödeme seçenekleri ile sipariş verebilecekler. Sunduğumuz paketlerin yüksek güvenlikli altyapıları olduğunu belirtelim. Özellikle müşteri kimlik ve ödeme bilgilerinin güvenliği konusunda, hassas özellikler bulunmaktadır.

Kurumsal kimlik oluşturulması, firmalar için gerçekten çok önemlidir. Firma logosunun oluşturulması, profesyonellik isteyen, etkili bir uygulamadır. Bu noktaya önem verilmelidir. Hizmetlerimiz, kurumsal kimlik noktasında, memnun kalacağınız şekilde devam etmektedir. Logonun göz alıcı, estetik şekilde tespitinden sonra, çeşitli ürünlerde kullanılması için firmamızla temasa geçiniz. Dosyalar, antetli kağıtlar, kalem, bardak, takvim, ajanda, resmi belgeler, kurumsal zarflar, resmi belgeler üzerinde estetik şekilde logonuzun yer alması için mükemmel tasarımlar yapmaktayız. Müşterilere sunulacak, promosyon içerikli ürünler için de aynı özen söz konusudur. Bu ürünlerde logonun usta şekilde kullanılması, firmanın hem çalışanlar, hem de müşteriler gözünde son derece önemli olduğunu kavramak gerekir.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızda, her firmaya ayrı, her firmanın özeliklerini vurgulayacak şekilde tasarımlara imza atmaktayız. Hizmetlerimiz verimli olması, danışanlarımıza olumlu sonuçlarla dönmesi için interaktif olarak ve firmaya özel şekilde çalışmaktayız. İnter aktif olarak, her zaman danışanlarımızla iletişim içinde kalarak, onların taleplerine ve isteklerine önem vererek çalışmalar yapmaktayız. Profesyonelliğimi de ekleyerek, yeni gelişmeleri dikkate alarak mükemmel çalışmalara imza atmaktayız. Personelimiz, tasarım ekibimizden, teknik ekibimize, reklam ekibimize kadar, hem yetenekli, hem de son derece eğitimli insanlardır. Memnun kalacak, özenli çalışmalarımızdan etkileneceksiniz. Günümüz dijital reklam ve hizmet uygulamalarından zaman kaybetmeden yararlanmanızı öneririz. Uzman firmamızla bunu başarılı şekilde yapabilirsiniz. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, tüm ülkemizden danışmanlık için başvurabilirsiniz.