Web Tasarım

Web Tasarım

4M Yazılım olarak özenli çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Web tasarım, e ticaret, kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi, adwords reklam hizmeti, kurumsal seo hizmeti çalışmalarımızla sizlerleyiz. Gerek tasarım ve yazılım, gerekse danışmanlık ile dijital pazarlama çalışmalarımızda her zaman uzman personelimizin özenli hizmetleri ve verdikleri emek öne çıkmaktadır. İnteraktif bir medya ajansı olarak, danışanlarımızla kesintisiz olarak iletişim içindeyiz. Danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak, kişi ya da firma bazında, kişiye özel, firmaya özel hizmetlerimiz, paket haline oluşturulur. Uzmanlarımız eğitimli, işini severek, bilinçli olarak yapan kişilerdir. Bu sayede, yaratıcı çalışmalarımız mükemmel sonuçlar doğurmaktadır. Çalışmalarımız arasında şüphesiz en kreatif olanlardan biri web tasarım ve yazılım hizmetlerimizdir.

Web Tasarım Süreçi

 • Web site fikirinizi dinlenmesi
 • Web site altyapısının belirlenmesi ve süreçin başlaması
 • Projenize uygun tasarımın çıkarılması (psd)
 • Tasarımın html, css ve javascript yardımı ile kodlanması
 • Tasarımın geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemine entegre edilmesi veya hazır bir sisteme giydirilmesi
 • İçerikleriniz sisteme girişi

Web tasarım hizmeti alma noktasında, danışmanlık aldığınız firma çok önemlidir. Öncelikle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerde bir tasarım çalışması yapılmalıdır. Oluşturulacak web sitesinin altyapısı sağlam, dışarıdan gelecek hacker gibi tehlikelere karşı donanımlı olmalıdır. Özellikle, üye bilgilerinin saklanması gereken siteler için bu özellik son derece önem taşır. Web sitesin, müşterilerle etkileşimi dört dörtlük şekilde sağlamalıdır. Müşterileriniz siteye tıkladığında, ürünleri anlayabilmeli, firma ve çalışmaları hakkında doyurucu şekilde bilgi alabilmelidir. Site tasarımı göz yormayacak renk ve grafiklerde olmalıdır. Etkileyici özelliği ile olumlu anlamda dikkat çekmelidir. Bu şekilde, firmamın imajı da olumlu anlamda gelişmelidir. Yeni nesil anlamda, belirtilebilecek çok önemli bir özellik ise, web tasarım çalışmalarında mobil cihazlarla uyumluluk olmasıdır.

Web Sitesi Teslimat Süreçi

 • Web sitenizin ana dizinize sitemap.xml, robots.txt (cms sisteminde otomatik) eklenmesi
 • Sitenizin hızlandırılmasın yapılması (google pagespeed ve gtmetrix testi)
 • Web sitenizi google webmaster tools, yandex webmaster tools eklenerek sitemap pinglemesinin yapılması
 • Google analytics ve yandex metrica sayaç sistemlerine eklenmesi.
 • Mobil uyumluluk testi (responsive tasarım)

Oluşturulan web sitesi, akıllı telefonlar ve benzer mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilir olmalıdır. Bu şekilde, müşterilerin firma web sitesine her zaman ve her yerden giriş yapmaları mümkün olur. Bunun için web sitelerinin yeni nesil altyapı ve donanımlarla oluşturulması gerekir. Web tasarım konusunda, tamamen firmalara özel, profesyonel özelliklerde, yeni nesil altyapı ile oluşturulan şekilde tasarımları firmamızdan alabilirsiniz. Öncelikle, danışan firmalarımızı veya kişileri kimlik bazında ve hizmet bazında inceleriz. Bundan sonra, beklentiler ve talepler dikkate alınır. Aldığımız doneleri de değerlendirerek web tasarımları noktasında, en geçerli çalışmaları sizlere sunarız. Çok tıklanan, kolay anlaşılan ve beğenilen tasarımlarımız bulunmaktadır. Olmaya da devam etmektedir.

Responsive Tasarım

Web sitelerin modern ve son teknolojik responsive tasarıma uygun olması bizler için önemli.

Kullanıcı Dostu

Geliştirdiğimiz web sitelerinde kullanıcıların kaybolması değil ? Kolay ve hızlı bir şekilde sitede aradıklarını bulmalarını kolaylaştıran tasarımlar tasarlıyoruz.

Hızlı Web Sayfaları

80 den hızlı web sayfaları. Teknolojin gelişmesi ile artan hız alışkanlığına uygun web siteleri tasarlayı kodluyoruz.

Seo Uyumlu

Arama Motoru kriterlerine uygun web siteleri tasarlayıp kodluyoruz. Site görünürlüğünüz ve hit almanız önemli bir nokta.

842415
Yazmış Olduğumuz Satır Kod
243
Destek Verilen Projeler
50
Tamamlanan Projeler
16
Reklam Hizmeti Verdiklerimiz

Müşteri Yorumları

Piyasada birçok web sayfası yapan çok firma mevcuttur. Ama önemli olan sonrasıdır. 4M Yazılım her yönüyle profesyonel bir şirket. Başarılarınızın devamını dilerim.
Ömer Kaya
Ömer Kaya
Arduino Projeler
4M Yazılım bizlere vermiş olduğunuz hızlı hizmetten dolayı çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Gülşah Ergin
Gülşah Ergin
Startech
Web sitemizde emeğe geçen herkese teşekkür eder , bundan sonraki site yapımlarında tekrardan görüşmek üzere başarılarınızın devamını dilerim.
Mehmet Göktaş
Mehmet Göktaş
Ahşap Oyuncak

Referanslarımız